چطور بهترین کوچ اصفهان در حوزه کسبوکار و کوچینگ رو پیدا کنیم؟

احتمالا شما صاحب کسبوکار هستید یا تصمیم دارید یک کسبوکار پرسود و بدون دردسر راه اندازی کنید و به دنبال کوچ در زمینه کسبوکار و اصطلاحا یک نفر کوچینگ میگردید، اما نمیتوانید به هر کسی اطمینان کنید چون نگران بودجه، آینده و اهدافتان هستید، مطالعه کامل این مطلب = شناخت تمام ویژگی های یک کوچ خوب ?

 

بهترین کوچ اصفهان

اصفهان پر است از کوچ هایی که سال هاست با برند های بزرگ کار میکنند و رزومه های قوی دارند و همچنین کوچ هایی که اصلا تجربه ای ندارند و کسبوکار ها را به قعر نابودی میکشانند.

شما برای انتخاب بهترین کوچ اصفهان درست و حسابی اول باید بدانید که به دنبال چه هستید؟

اکثر کوچ ها به صورت نقطه ای و دقیق به شما مشاوره میدهد و در خیلی از موارد به شما دقیقا میگویند که چکار کنید ولی مشاوران کسبوکار بیشتر توصیه هایی میکند که اجرا کردنشان اختیاری است.

پس اگر به دنبال نتیجه هستید توصیه میکنم به دنبال بهترین کوچ اصفهان باشید.

برای انتخاب یک کوچ باید به این موارد دقت کنید:

  • دانش و تجربه
  • سابقه کاری
  • نتایج خلق شده
  • وعده ها
  • هزینه و دستمزد
  • فن بیان
  • دلسوزی
  • اقدام های عملی

و دقت داشته باشید که کوچ خوب علاوه بر موارد بالا خوب سوال میکنه یعنی از شما سوالاتی میپرسه که بتونه دقیق مشکلات و ضعف های موجود رو بیرون بکشه.

 

 

دانش و تجربه بهترین کوچ اصفهان

قطعا میدانید که صنعت آموزش و کوچ ارتباط مستقیمی با دانش، تجربه دارد یعنی هر چه تجربه فرد بیشتر باشد قطعا کوچ بهتری است.

حتما قبل از انتخاب کوچ رزومه افراد را کامل بررسی کنید از نظر تحصیلات، دوره هایی که شرکت کرده یا برگزار کرده اند، رویداد های مهم و… که بدانید این بهترین کوچ اصفهان چقدر در زمینه کسبوکار تسلط دارد که پا را فراتر گذاشته و حتی دست به کار های بزرگ زده است.

اگر بهترین کوچ اصفهان مورد نظر شما نویسنده کتاب یا مقاله علمی در زمینه کسبوکار باشد این قطعا یک امتیاز مثبت در بخش دانش و تجربه او خواهد بود.

این را هم در نظر داشته باشید که کوچی حرفه ای است که برای دانش و اطلاعات بیشتر خودش در ابتدای صحبت ها از شما سوالات زیادی میپرسد تا دقیقا بداند شما در چه وضعیتی هستید و به چه چیزی نیاز دارید.

 

سابقه کاری بهترین کوچ اصفهان

یک چیز را هرگز فراموش نکنید که سابقه در حوزه کوچینگ بسیار با اهمیت می باشد، کوچی که تجربه ندارد یعنی دقیق اطلاع ندارد ممکن هست با سوالات اشتباه خود شما را از مسیر اصلی دور نماید و حتی شما را نسبت به قبل سردرگم تر و گیج نماید که این موضوع باعث دور شدن شما از هدفتان می گردد، هر چیز که کوچ تازه کار به شما میگوید در اصل بازگو کردن سخنان اساتید یا کتاب هایی است که مطالعه کرده، خواندن و یاد گرفتن برای کوچ شرط لازم است ولی کافی نیست، سابقه کاری و تجربه شما را در رسیدن به نتیجه خیلی جلو می اندازد که دقیقا هدف از برگذاری جلسات کوچینگ همین موضوع می باشد.

 

نتایج خلق شده

نمونه کار یک کوچ نتایجی است که خلق کرده و قابل سنجش است، حتما از او بخواهید که نتایجی که محقق شده را به شما نشان دهد و اگر توانستید با آن افراد که قبلا از این کوچ راهنمایی دریافت کرده اند صحبت کنید تا سنجش راحت تری داشته باشید.

معمولا کوچ در ارائه نتایج کم کاری نمیکند مگر از سمت سازمان یا فرد مورد نظر دارای محدودیت باشد که نتواند اسم ببرد در غیر این صورت اگر در ارائه نتایج به شما کم کاری کند یعنی فرد مناسبی نیست.

 

 

وعده های کوچ

۲ دسته افراد وجود دارد که به سراغ کوچ میروند

  1. افرادی که به دنبال پاسخ سوالات مشخصی هستند
  2. افرادی که به دنبال نتیجه مشخصی هستند

اگر جز دسته اول هستید طبیعتا کوچ می تواند با سوالات قدرتمند و گوش شنوایی که دارد شما را به سمت پاسخ در درون خودتان یاری نماید، حتما می دانید که وظیفه و رسالت یک کوچ این است که هر کسی را با توجه به دانش و توانایی خای درونی خودش به نتایج مطلوب برساند در حقیقت کوچ آینه کوچی خودش می شود تا اینکه کوچی با توجه به سفر درون به توانایی ها ی خود پی ببرد و آنها را در جهت صحیح با توجه به اولویت بندی خودش پیش ببرد و در نهایت با مشخص کردن اقدامک ها به تسریع و سرعت در پیشرفت کوچی کمک نماید. یک کوچ به شما وعده بزرگی نمی دهدبلکه فقط به شما کمک می کند پاسخ سوالات خود را از درون خودتان پیدا کنید و شما را با ورژن جدید و توسعه یافته خودتان آشنا کند زیرا خیلی وقتها ما پاسخ سوالات خود را می دانیم اما نیاز به شخصی داریم که بتواند آنها را برایمان دسته بندی، مرتب و آشکار کند و برای پیاده سازی اقداک تعیین نماید، اینجا احتمالا شما مسیر را شفاف نمی دانید ولی کوچ مسیر را برایتان هموار و شفاف می نماید.

اما اگر جز دسته دوم هستید که از کوچ یک نتیجه خاص طلب میکنند مثلا میگویید من میخواهم درآمدم را دو برابر کنم و با کوچ تا کسب نتیجه همراه هستند، در این موارد حتما حتی چیزی که از کوچ میخواهید را با توجه به شناختی که از خودتان و توانایی هایتان برایتان آشکار می کند، شفاف می کند و گام ها و اقدامک های شما را با توجه به اولویت های مد نظرتان که در مسیر کوچینگ شفاف می شود به همراه تاریخ و زمان مشخص می کند و در این مسیر در کنار شما می باشد تا رسیدن به نتیجه مطلوب و همچنین اگر در مسیر باز به چالشها و موانعی برخورد کردید در کنار شماست که با هم دیگر از موانع گذر کنید تا رسیدن به نتیجه مطلوب شما.

 

هزینه و دستمزد کار

بزرگترین اشتباه در انتخاب بهترین کوچ اصفهان این است که اول قیمت بگیرید و بعد به نسبت قیمت مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید، در این صورت شما در دام قیمت گیر افتاده اید و هیچ تضمینی برای نتیجه گرفتن شما وجود ندارد، قیمت باید آخرین معیار شما برای بررسی باشد.

ابتدا معیار های بالا را بررسی کنید و بعد کوچ های مورد تایید را از نظر قیمت بررسی کنید و مناسب ترین را انتخاب کنید.

البته در نظر داشته باشید که هر چه کوچ با تجربه و حرفه ای تر باشد طبیعتا هزینه بیشتری باید بپردازید، البته ارزشش را قطعا دارد.

 

 

فن بیان و گویش کوچ

دقت کنید که بسیاری از کوچ ها علم بالا و تجربه کافی دارند ولی نمیتوانند موضوع را درست به شما منتقل کنند پس حتما گپ کوتاهی با او بزنید و مطمئن شوید که فن بیان و گویشش میتواند برای شما درک مطلب را کامل کند.

مهارت های نرم یک کوچ مثل فن بیان به شدت روی یادگیری و اقدام شما تاثیر میگذارد.همچنین میزان ارتباط گیری شما با شخص کوچ می تواند تاثیر مهمی در ادامه و روند جلسات داشته باشد.

 

دلسوزی و حق مالکیت

کوچ تان را کسی انتخاب کنید که در موقع صحبت یا انجام کار کامل حس کنید که اصلا دید تجاری به شما ندارد و بیش از آنکه پول برایش معیار باشد نتیجه شما از جلسه برایش اهمیت داشته باشد، بالاترین ارزش کوچ این است که برای کسبوکار و ایده شما دلسوزی میکند و  کسبوکار شما را کسبوکار خودش میبیند و دائم در صحبت هایشم جمع میزد و اصلا شما را تنها تصور نمیکند.

هر چقدر کوچ دلسوز تر نسبت به کار شما باشد طبیعتا نتیجه ای که در انتظار شماست بالاتر از حد تصور خواهد بود.

البته تعداد افرادی که واقعا حق مالکیت نسبت به کار شما داشته باشند زیاد نیست ولی ارزشش را دارد که وقت بگذارید و یک فرد مناسب و دلسوز را انتخاب کنید.

 

اقدام های عملی کوچ

بار ها پیش آمده که به جلسات میرویم و اطلاعات خوبی هم کسب میکنیم ولی اصلا در ذهنمان مسیر واضح یا اقدامی که الان باید چکار کنیم را نداریم.

در شروع جلسات با کوچ حتما بخواهید که در انتها برای شما یک لیست از کار های که قدم به قدم باید انجام دهید را لیست کند و اولویت این کار ها را مشخص کند.

معمولا بهترین کوچ اصفهان در جلسات درخواست شما را برایتان شفاف می کند و شما را در مسیر صحیح دغدغه و چالشان قرار می دهد زیرا که خیلی پیش آمده جلساتی به نیت یک درخواست برگذار می شود اما یک کوچ حرفه ای با پرسیدن سوالات دقیق، شفاف و قدرتمند درخواست و نگرانی اصلی شما را برایتان روشن می کند و مسیر کوچینگ در یک مسیر صحیح قرار می دهد

اینطور شما دقیقا میدانید که چه می خواهید و چه کاری مهم است و باید در ابتدا روی آن تمرکز کنید.

بهترین کوچ اصفهان

 

جمع بندی

اگر به دنبال کوچه کسب و کار در اصفهان هستید یا میخواهید فرد مناسبی برای کوچ انتخاب کنید، حتما معیار های دانش و تجربه، سابقه کاری، نتایج خلق شده، وعده ها، هزینه و دستمزد، فن بیان، دلسوزی، اقدام های عملی را با دقت بررسی کنید تا بتوانید یک کوچ خوب در اصفهان پیدا کنید.

دستاورد هایی که یک کوچ میتواند برای شما و کسبوکارتان خلق کند شامل: هدر نرفتن بودجه، علمکرد صحیح، استخدام و اخراج اصولی، پیشرفت سریع و افزایش عملگرایی است.

 

پیشنهاد ویژه

من اکبر توانگر هستم،  بیش از ۱۴ سال است که تجربه بازاریابی و فروش در صنایع مختلف با سمت های کارشناس فروش، مدیر فروش و مدیر عامل داشتم پیاده سازی و اجرای CRM در شرکت های استارتاپی، تولیدی، تبلیغاتی، سنگ، کوچین املاک، صادرکنندگان و وارد کنندگان و… همچنین اجرای موفق مدیریت تجربه مشتری در آن شرکت ها را به عهده داشته ام که اغلب منجر به افزایش فروش بین ۳۰ الی ۲۵۰ درصدی خالص از فروش تعدادی گردیده است.

اگر میخواهید من به شما کمک کنم که بتوانید در کسبوکارتان نتایج بهتری بگیرید یا کوچ شما باشم همین الان میتوانید از طریق سایت یا شماره واتس آپ ۶۵۳۸ ۸۶۵ ۰۹۱۳ هر سوالی که قبل از کوچه دارید را بپرسید و در صورتی که معیار های این مطلب را بررسی کنید با هم جلسه کوچه و کوچ داشته باشیم.

اگر به دنبال کوچ در اصفهان هستید مشتاقانه در خدمت شما هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

Scroll to Top